ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
 

2N poradenství, projektové slevy a služby s přidanou hodnotou                 
                
 
Hledáte spolehlivého partnera pro Váš projekt? Pak jste na správné adrese. Díky našim bohatým zkušenostem a úzké spolupráci se společností 2N - předním výrobcem IP komunikačních a přístupových systémů, Vám můžeme nabídnout prvotřídní servis. 
 
Výběr vhodného řešení pro zákazníka, zpracování individuální cenové nabídky, technická podpora při realizaci zakázky nebo nadstandardní poprodejní služby. To vše je u nás samozřejmostí, proto nás neváhejte kontaktovat.
 

Projektové slevy

Našim zákazníkům se vždy snažíme nabídnout ty nejvýhodnější obchodní podmínky. Pokud si u nás zaregistrujete Váš projekt, vyjednáme pro Vás u výrobce projektovou slevu a vy tak získáte výraznou konkurenční výhodu. Vyžádejte si individuální cenovou nabídku.

Projektové poradenství

Naši odborníci s komplexními znalostmi portfolia a bohatými praktickými zkušenostmi Vám poradí s výběrem vhodného řešení přesně dle potřeb zákazníka. Budete tak mít jistotu, že se bude jednat o kompletní a funkční řešení.

Bezplatné zápůjčky

Rádi byste vybraný produkt zákazníkovi před samotnou realizací projektu předvedli? Žádný problém, přesně pro tyto případy Vám nabízíme bezplatné zápůjčky nejžádanějších produktů. Zákazníkovi tak můžete předvést kompletní řadu IP interkomů, přístupových jednotek, ale i odpovídacích jednotek.

Technická podpora

Naši technici pravidelně absolvují školení přímo u výrobce a jsme tak připraveni Vám pomoci v nesnázích. Neváhejte kontaktovat naší linku technické podpory na čísle +420 251 109 770. K dispozici je Vám také přímo technická podpora výrobce na čísle +420 225 271 333 a prostřednictvím live chatu.

Obchodní a technická školení

Pokud chcete být opravdu připraveni a nechcete se nechat zaskočit, doporučujeme absolvovat obchodní a technická školení, která pořádáme ve spolupráci s výrobcem. Přehled aktuálních termínů najdete zde. Nemáte čas na klasická prezenční školení? Pak si vyberte z aktuálních webinářů 2N.

Standardní záruka 3 roky

Díky vysoké kvalitě produktů 2N a pro zvýšení úrovně našich služeb, byla zavedeme od 1. 1. 2018, na každý nově zakoupený výrobek od 2N 3-letá záruka. Tato záruka se vztahuje i na příslušenství, pokud je součástí výrobku 2N.

Prodloužená záruka

Už se vám někdy pokazil zakoupený výrobek krátce po vypršení záruční lhůty? U 2N se již nemusíte obávat nákladů na opravu produktu po skončení zákonné záruky. Tu si teď můžete prodloužit až o další 2 roky na celkových 5 let. Zjistěte více.

Expresní oprava

Potřebujete opravit zakoupený 2N produkt, ale nechcete čekat standardních 30 dnů na provedení opravy? Využijte naší služby placené expresní opravy a my vám zakoupený výrobek opravíme do 3 nebo 6 dnů.

Oprava výměnou

Již se nemusíte obávat dnů bez zakoupeného 2N produktu v průběhu čekání na vyřízení reklamace. Nově nabízíme službu oprava výměnou. Místo čekání na opravu tak dostanete funkční výrobek k dispozici hned po zaslání vadného kusu.
  Zaujaly Vás naše služby? Vyplňte kontaktní formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.
Váš požadavek*
Společnost*
IČ*
Město*
Jméno a příjmení*
E-mail*
Telefon*
Popis požadavku*